Logo
Hakkımızda - KABİN BUTİK | Bayan Giyim | Erkek Giyim | Tarz Giyim

Hakkımızda

KABİN BUTİK, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle 2000 yılında yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok Türk Tasarımcının ürünlerini satışa sunan isim oldu.


Moda sektöründeki başarıyı internet ortamında da göstermeyi hedefleyen Kabin Butik, kaliyeli hizmeti uygun fiyatlara kapınıza kadar getiriyor.

Güvenli Alışveriş byhalil.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. byhalil.com da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan byhalil.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

byhalil.com dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.


KATEGORİLER

BİLGİLENDİRME

SOSYAL PAYLAŞIM